Üst Menüyü Aç

Üst Menüyü Kapat

Kurumsal Eğitimler > Teknik Eğitim Programları

BRC EĞİTİMİ (The British Retail Consortium)Katılım Belgeli Eğitim Satın Al
119 89
Üniversite Onaylı Eğitim Satın Al
150 119

İngiliz Perakendeciler Birliği tarafından çıkarılan BRC standartları, yıllar içerisinde birçok değişikliğe uğradıktan sonra son olarak Global Gıda Güvenliği Standardı olarak değiştirilmiştir. Gıda güvenliğini sağlamak ve uluslararası düzeyde gıda güvenliği standartlarını kapsamak programın temel amaçları arasında yer alır. Aynı zamanda gıda üreticilerinin çalışma standartları hakkında bilgi verecek olan BRC sayesinde tüketiciler,  gıda sektöründe üretim sürecinde izlenen protokoller, üreticilerin çalışma sistemleri ve ürün güvenliği hakkında detaylı bilgi edinme şansına sahip olur. Tüketici ve üretici açısından karşılıklı olarak yarar sağlayan BRC standartları uygulaması hakkında bilgi edinmek ve sertifika programına katılmak ise tüketiciye güven vermek isteyen firmaların üzerinde durması gereken bir konudur.

EĞİTİM PROGRAMININ ÖNEMİ

BRC standardı günümüzde önemi gittikçe vurgulanan bir konudur.  Çünkü firmaların devamlılığının sağlanması, tüketicilerin firmanın ürünlerinin güvenliğine güven duyması, kalite yönetim sisteminin etkin bir şekilde uygulanması ve personel yönetiminin sistemli bir şekilde kontrol edilmesi bu standardın doğru bir şekilde uygulanması sonucu gerçekleşir. Bu yüzden firma yetkililerinin ve çalışanlarının sertifikasyon programlarına katılması büyük önem taşır.  Katılımcılara detaylı bilgilerin sunulduğu uzaktan eğitim programlarına yalnızca sektör içerisinde bulunanlar değil, bu sektörde kariyer hedefleyenler de katılım gösterebilir. Ayrıca programa bulunduğu firmada BRC standardını uygulamak isteyen, gıda güvenliğini sağlamak ve uyguladığı BRC standardı ile ürün güvenliğiyle ilgili tüketicilere karşı şeffaflık politikası yürütmeyi amaçlayan, BRC denetçisi olmayı amaçlayan ve bu yolda ilk adımı atmak isteyen kişiler de katılım gösterebilir.
Geleneksel eğitim yöntemlerine göre çok daha etkili ve az maliyetli olan uzaktan eğitim paketlerinde BRC’nin tanımı, BRC gıda standartlarıyla ilgili genel terimler ve açıklamalar, HACCP sistemi ve planı, BRC teknik standart içeriği, BRC kayıt ve dökümantasyon sistemi, fabrika altyapı standartları, süreç kontrolü, ürün, proses ve personel kontrolü, belgelendirme şartları ve uygulama araçları gibi içerikler yer alır. Detaylı bir şekilde profesyoneller tarafından hazırlanan bu içerikler ile eğitim alan kişilerin BRC standartları ve uygulaması hakkında kapsamlı bilgiye sahip olması amaçlanır. Eğitim sonunda yapılacak sınavda başarılı olan kişiler ise sertifika almaya hak kazanır.

  • Kariyer Ve İş Odaklı Sertifika Programları
  • Uluslararası Ve Ömür Boyu Geçerli Sertifika
  • İş Bulma, İşe Yerleşme Ve Yükselmede Etkili Sertifika
  • Katılım Sertifikası Değil Başarı Sertifikası
  • Adresi Ve İletişim Bilgileri Açık Güvenli Hizmet
  • Kredi Kartı İle 9 Taksite Kadar Ödeme Seçeneği
  • Havale/Eft İle Ödeme Seçeneği
  • Uzaktan Eğitimlerde 7/24 Sürekli Erişim İmkanı
  • Teknik Destek Ve Çağrı Merkezi Hizmeti
  • Ücretsiz Kargo